Svatební šaty Brno

Svatební šaty

Svatební šaty Verino se vyznačují svou jednoduchostí. Jsou decentně zdobené. Upřednostňují zajímavý střih nebo elegantní kombinaci materiálu. V nabídce jsou nejen šaty klasicky dlouhé, ale i krátké šaty pro netradiční nevěsty nebo šaty na převlečení pro veselý svatební večer. Barevnost modelů je nejen bílá a smetanová, ale nabídka je i v aktuálních pastelových odstínech.

Již tradičně najdete v nabídce svatebních modelů velký sortiment korzetů různých střihů, materiálů a barev. Ty se pak dají kombinovat s různými střihy sukní.

Šaty Verino nepůjčujeme ale pouze prodáváme. Jedná se vetšinou o modely nadčasové a velice univerzální, kreté se dají nosit i na jiné společenské příležitosti. Proto si nás naše zákaznice vyhledávají, protože investice do svatebního modelu není jen jednorázová záležitost.

Svatební šaty se vyrábějí jako originály nebo v malých sériích. Většinou se jedná o základní velikostní řadu vhodnou pro daný střih. Pokud je zákazníce větší nebo naopak menší velikosti, pak si může vybraný model nechat ušít na zakázku v naší krejčovké dílně. Důraz je kladen hlavně na módnost materiálu a kvalitu ušití.

 

Verino
Svatební salon Brno, Starobrněnská 17, provozní doba Po-Pa 9:00 až 18:30, So 9:00 až 13:00, tel. 775350085  |  Verino 2009